Kunsti- ja muusikapäev, 17.mai, neljapäev

16.30 - 18.30 Lasteaed Karoliine perepäev "Hoian ja hoolin!"
Lasteaed Karoliine õuealal, Kesk 6
Päeva juhib Pipi. Tegutsevad tervise-, meisterdamis- ja teaduskeskus. Toimuvad õnneloos ja mänguasjade oksjon. Avatud on tervislike suupistete müügilett. Oma tegevust tulevad tutvustama muinasklubi ja kaitsevägi. Ilusa ilma korral saab sõita poniga.
Perepäev on lasteaia tuluüritus - Karoliine lastele soetatakse ühiskasutuseks tervislik-sportlikud vahendid. Kõik hinnad on siiski vaid sümboolsed.
Osalema on oodatud kõik huvilised nii Karlovast kui kaugemalt!
Korraldab lasteaed Karoliine.


18.00  Avatud uksed Tartu Kunstikoolis.
(Tartu Kunstikoolis, Eha 41)
Külalistele on avatud Tartu Kunstikooli ehapunane maja. Juhendatud ringkäik õppeklassides ja ateljeedes, trepigaleriis ja klaastornis.
Korraldab Tartu Kunstikool


18.00 - 23.00  Muusikaõhtu aias
(Tolstoi 3 aias)
Tore äraolemine Tolstoi tänava aias, kontsert lõkke ääres. Kontserdile eelnevad pillitöötoad (nt. trummitöötuba). Esinevad Maarius Pärn, Prägnantne Brigaad, Argo Vals. Müügil isevalmistatud küpsetised.

Muusikahoovi ajakava:

18.00 - Pillitöötoad
Perkussioonid - Tõnis Kärson
Djembemeister PräBrist lööb rütmid käima ja kutsub kõiki kaasa! Haara kodust/sõbra juurest/vanaema kuurist näppu mistahes löökpill, mis kätte leiad ja ühine! Tõnis näitab trikke-nippe-tehnikaid, kuidas pillile paremini pihta lüüa ja muud tarkust, et saaks kõik koos mõnusa rütmi õhtule sisse lüüa

19.30 - MAARIUS PÄRN
Viljandi Kultuuriakadeemia lavakunsti 7. Lennu lõpetanud Improteatri näitleja Maarius on justkui multitalent. Veab bändi Eneseimetlejate klubi ja toob isikupära paljude Eesti teatrite lavadele.Arvame, et just Maarius sobib imehästi sumedasse maiõhtusse meile rõõmu tooma!

20.00 - PRÄGNANTNE BRIGAAD
Tähe-Tolstoi tänava ristil sündinud Prägnantne Brigaad toob enda live-ga kaasa Tartu kultuuri hõngu, mis muudab õhkkonna unistavalt intiimseks. PräBri on nüüdseks natukene üle aasta tegelenud ja on veel oma õige koha otsingul. Lood räägivad erinevatest vaadetest elu situatsioonides, triivides sõnadega klišeedest eemale. Kollektiiv koosneb kolmest liikmest - kaks kitarri, kaks häält, trummid ning aeg-ajalt kõlab ka ukulelet ja kornetit. PräBri teeb seda mida ta teeb, mitte seda mida ta võiks teha - seda teeb juba keegi teine!

http://soundcloud.com/prabripre  

21.00 ARGO VALS
Argo Vals on kitarrist ja laulukirjutaja, pärit Põlva maakonnast Ahjalt. 2006. aastast on ta tegelenud muusika kodusalvestamisega. Argo on juba kirjutanud või olnud kaastegev nii filmimuusika kirjutamistel, loonud muusikalisi kujundusi tantsulavastustele ja lastesaatele ning teeb kaasa viies erinevas bändis: Talamak, Animal Drama, Viljandi Guitar Trio, Rob Findel ning Argo Vals Band.

"Tolstoi aias loodava muusikamaastiku täidavad live-elektroonika ja sügav-kerged meloodiad."

http://soundcloud.com/argovals

http://www.rada7.ee/artist/argovals

21.45 - mõnus äraolemine ja muusika jätkub

Muusikahoov on kõigile TASUTA

Korraldavad Tolstoi 3 seltskond eesotsas Hedvigu, Urve ja Kristjaniga

Lisainfo:
Urve Miller
urve_m(at)hotmail.com
Vaata galeriid!