• Esmaspäeval, 8. veebruaril, kell 18.00 avab Tasku Keskuses MTÜ Noored Toredate Mõtetega fotoring oma fotonäituse ...LOOM. Pikemalt saab lugeda siit
  • 10. veebruaril kell 19.00 Teguri 45 arutelu Karlova liiklus: Karlova linnaosa on muutunud 100 aastaga äärelinnast Tartu linna keskel asuvaks linnaosaks. Seoses sellega on siin muutunud liiklemisolud ja just nendes küsimustes soovime 10. veebruaril teha mõned tähtsad otsused ja esitada need linnale. Kui ka Sinul on murekohti nii rattaga, jalgsi kui autoga Karlovas liigeldes, palun ühine meiega! Aita teadvustada kõige suuremaid murekohti ja jaga meiega omi häid ideid muutusteks. Teeme koos Karlova linnaosa mõnusaks kodukandiks!". Pane end kirja siin.
  • 20. veebruaril kell 15 on Barlovas raamatuesitlus "Karlova pruudid" ja "Tammelinna kuningad". Merle Silla romaan „Karlova pruudid“ annab detailirohke läbilõike Karlova elust läbi aastakümnete. Peategelane Maaris Saugas peab kinnisvaraagendina tegema raske valiku ja teatama tagastatud maja üürnikele, et neil tuleb oma senisest kodust lahkuda. Selle sõnumi peab ta edastama ka oma endisele äiale. Kas romaani lõpuks täitub aga Maarise enda unistus oma kodust? Aita Nurga muinasjutt „Kungla kuningriik“ on saanud tõuke tema lapsepõlvest, kui ta elas Tammelinnas Kungla tänaval.
  • 25. veebruaril kohtuvad Karlova seltsi ja Tartu linna esindajad Tartu maavanemaga Päeva pargi detailplaneeringu vaidlusküsimuste ärakuulamiseks.